WSPIERAMY

Paweł Słomiński

 

 

Element bez doświadczenia...trialowego Od dawna moje życie jest mocno związane z motocyklami, jednak Trial odkryłem dopiero po czterdziestce. Temat był mi znany bardzo powierzchownie, wykazując się lekką ignorancją zawsze odkładałem go twierdząc, że to nie dla mnie. I nagle BUM! Przepadłem. Poprzez tę stronę chciałbym zachęcać ludzi do uprawiania tego sportu. Chciałbym również pokazać, że Trial to nie tylko wyczynowa dyscyplina. Trial uprawiany rekreacyjnie, rodzinnie, hobbystycznie, amatorsko, czy jak to zwał, przełoży się również na ogólny poziom i ilość zawodników.

 

Gabryś Marcinów

 

 

 

Sześciokrotny Mistrz Polski Trial.Młody człowiek z ogromnym doświadczeniem, tysiące godzin spędzone na treningach doprowadziło go do miejsca, w którym jest teraz. Sporo czasu spędził również na treningach w Hiszpanii, między innymi pod okiem Adama Ragi. Obecnie wciąż aktywny zawodnik, jednak większość czasu poświęca na naukę innych. Gabriel uczy nie tylko zawodników, dzieli się chętnie wiedzą z każdym kto wkracza, a właściwie wjeżdża wświat Trial. Pomimo napiętego kalendarza jest nadzieja, że znajdzie również czas na pisanie w ekipie Trial Polska.

Trial Bieszczady

Aktualności

13 czerwca 2023
Zapraszam do obejrzenia małej relacji z wiosennej edycji Trial Cup Bieszczady Podziękowania dla zioma Radka Kaźmierczaka
29 sierpnia 2022
Ustrzyki Dolne -24.08.2022  Zapraszam serdecznie do obejrzenia mini relacji z pokazu jaki mieliśmy przyjemność współorganizować. Chciałem podziękować władzom mojego miasta

Więcej...

Więcej...

Więcej...

do Trialu

Twoje miejsce 

Bieszczady trial

Social media

 

Trial Polska

 

 

Trial kojarzy się z wyczynowym, wymagającym sportem. Ma on jednak swoje drugie oblicze - rodzinne, rekreacyjne i przyjemne. Naszym celem było stworzenie miejsca, które będzie dokładnie takie: rodzinne, nastawione na rekreację i rozwój pod okiem profesjonalisty. Trial Polska to dokładnie takie miejsce.

 

Wspólna praca Gęsiego Zakrętu i Gabriela Marcinowa z Gabiriel Marciów Trial School pozwoliła stworzyć idealne warunki do czerpania maksimum przyjemności z trialu. Podczas letnich obozów organizowanych w Bieszczadach dzieci mogą aktywnie spędzić czas z rodzicami. Trial bez dwóch zdań stawia wyzwania, ale - trenowany pod okiem profesjonalisty - wyzwania bezpieczne i będące zasięgu entuzjastów. Od najmłodszych po weteranów, każdy znajdzie swój sposób na aktywne spędzenia czasu. Duet Gęsi Zakręt - Gabriel Marcinów zajmuje się także organizacją regularnych szkoleń trialowych.

 

Do dyspozycji przygotowany, prywatny teren, nocleg oraz pyszne wyżywienie. Kropką nad „i” jest wypożyczalnia motocykli marki TRS, głównego partnera Trial Polska. Na liście partnerów jest także: TrialSklep.pl, Kuberg Polska, Comas, Electric Motion Polska.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Video

 

 

 

Kontakt

 

 

Galeria

 

 

 

 telefon: +48 502 224 643

email: trialpolska2@gmail.com 

Trial Bieszczady
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Trial Bieszczady