Trial Bieszczady
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Trial Bieszczady

 

 telefon: +48 502 224 643

email: trialpolska2@gmail.com 

Galeria

 

 

 

Kontakt

 

 

Video

 

 

 

Trial Polska

 

 

W chwili obecnej wszystko dopiero się klaruje, dlatego ciężko pisać coś "O nas". Są założenia i plany, które życie zweryfikuje i dopiero za jakiś czas będzie można ocenić czy to ma sens. Pomysł w głowie wydaje się prosty i prosty tam pozostaje, gorzej gdy zaczynasz go realizować. Tematem strony będzie Trial Motocyklowy i wszystko z nim związane, a głównym kierunkiem Trial w Polsce. W obecnej chwili jest bardzo mało takich publikacji, głównym powodem takiego stanu rzeczy jest oczywiście ilość osób interesujących się tym sportem. Mam na myśli nasz kraj, ale prawda jest taka, że Trial wszędzie jest sportem niszowym. Chciałbym się skupić na tym co dzieje się w Polsce, pomimo ogólnego marazmu coraz więcej osób początkujących poszukuje informacji i odpowiedzi na różne pytania związane z trialem. Mam nadzieję, że z czasem właśnie tu znajdą swoje miejsce, również Ci bardziej doświadczeni, jak i zawodnicy. Liczę na to, że uda mi się namówić do współredagowania kilka ciekawych osób, a z czasem pojawi się stały zespół. Czy to co piszę jest realne? Nie mam pojęcia, jednak chęć podjęcia próby wygrała ze zdrowym rozsądkiem i zamiast skupić się na treningach generuje sobie kolejnego złodzieja czasu.

 

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, właśnie w tej zakładce znajdziecie informację o ludziach, którzy zdecydowali się dołączyć i poświecić swój czas dla rozwoju Trialu Motocyklowego w Polsce.

 

Paweł Słomiński

 

 

Social media

Bieszczady trial
Twoje miejsce 
do Trialu

Więcej...

Więcej...

Więcej...

02 sierpnia 2018
Co jakiś czas widzę w internecie powracające pytanie co wybrać - tańszego Mitasa czy "ekskluzywne" Michelin ? Miałem kontakt z
19 lipca 2018
Witajcie, to znowu ja. Zgodnie z obietnicą będę dzielił się z wami moim doświadczeniem oraz przeżyciami.   W tym artykule chcę
02 lipca 2018
Od dzieciństwa moja przygoda z motocyklami związana była z „off-roadem”. Pamiętam jak przez mgłę kiedy miałem 5, może 6 lat

Aktualności

Trial Bieszczady

Gabryś Marcinów

 

 

 

Sześciokrotny Mistrz Polski Trial.Młody człowiek z ogromnym doświadczeniem, tysiące godzin spędzone na treningach doprowadziło go do miejsca, w którym jest teraz. Sporo czasu spędził również na treningach w Hiszpanii, między innymi pod okiem Adama Ragi. Obecnie wciąż aktywny zawodnik, jednak większość czasu poświęca na naukę innych. Gabriel uczy nie tylko zawodników, dzieli się chętnie wiedzą z każdym kto wkracza, a właściwie wjeżdża wświat Trial. Pomimo napiętego kalendarza jest nadzieja, że znajdzie również czas na pisanie w ekipie Trial Polska.

Adam Styła

 

 

 

Postać z największym doświadczeniem w naszym zespole. Swój pierwszy start jako zawodnik zaliczył w 1971 roku, to daje 47 lat stania na podnóżkach! Mogę się założyć, że dzięki wrodzonej konsekwencji i pozytywnemu nastawieniu dobije do 60-tki...startów! Adam jest również kolekcjonerem klasycznych motocykli, nie tylko trialowych. Między innymi w ten sposób zdobył doświadczenie i wiedzę, która nie jest oczywista i osiągalna dla każdego. Mamy sporo szczęścia, bo wszystko wskazuje na to, że część tej wiedzy pojawi się na stronach Trial Polska.

 

Paweł Słomiński

 

 

Element bez doświadczenia...trialowego Od dawna moje życie jest mocno związane z motocyklami, jednak Trial odkryłem dopiero po czterdziestce. Temat był mi znany bardzo powierzchownie, wykazując się lekką ignorancją zawsze odkładałem go twierdząc, że to nie dla mnie. I nagle BUM! Przepadłem. Poprzez tę stronę chciałbym zachęcać ludzi do uprawiania tego sportu. Chciałbym również pokazać, że Trial to nie tylko wyczynowa dyscyplina. Trial uprawiany rekreacyjnie, rodzinnie, hobbystycznie, amatorsko, czy jak to zwał, przełoży się również na ogólny poziom i ilość zawodników.

Michał Gajewski

 

 

 

 

 

Motocyklowo od zawsze na Enduro, od niedawna z pasją zgłębia temat Trial. Zawodowo "Nieludzki Doktor", po pracy ratownik GOPR, pasjonat narciarstwa wszelkiego z naciskiem na Skitour, Ultramaratończyk. Wiem, że gdyby wydłużyć dobę chociaż o 15 minut dołożyłby jeszcze ze dwa tematy. Może krócej napisane niż o innych, ale samo mięso bez ziemniaczków i surówki.